فیلم های آموزشی زبان انگلیسی

Videos

یکی از ساده ترین , جذاب ترین و در عین حال موثر ترین روش یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فیلم های آموزشی زبان می باشد.

به طور کلی , زبان آموزان ارتباط بهتر و موثرتری با مجموعه های آموزشی زبان که به صورت فیلم تهیه شده اند, برقرار می کنند. علت این امر تاکید بیشتر این فیلم ها بر مکالمه های ضروری و مورد نیاز کاربران در شرایط مختلف , به جای تدریس گرامر و ساختار های زبان می باشد. استفاده از کاراکتر های جذاب , مطالب طبقه بندی شده و تنوع موضوعات مطرح شده در این فیلم ها از دیگر عوامل جذابیت آن ها به شمار می روند.

فیلم های آموزشی موجود در مجموعه English Package , از بین بهترین و موثرترین فیلم های آموزش زبان انگلیسی , با دقت زیادی انتخاب شده اند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

 

hl

English Today

English Today Poster

از میان مجموعه های مختلف آموزش ویدیوئی زبان انگلیسی , مجموعه English Today  بدون شک بهترین آن هاست.

این مجموعه عظیم که کلیه نیاز های زبان آموزان از سطوح مبتدی تا پیشرفته را در بر می گیرد , شامل بیش از 16 ساعت فیلم آموزشی به همراه فایل های صوتی فیلم ها و همچنین کتاب های الکترونیکی تمرینات می باشد.

در فيلم های اين مجموعه ، زبان انگليسی با روشي جديد و بسيار تاثير گذار به زبان آموزان آموزش داده مي شود , در واقع  زبان آموز با مشاهده دقيق اين فيلم ها مي تواند طريقه صحبت کردن و مکالمه به زبان انگليسي را فرا بگيرد و همچنين با گرامر و نکات دستوري زبان انگليسي به صورت کامل آشنا شود. يکي از نکات قابل توجه در رابطه با فيلم هاي اين مجموعه شکل داستاني آن هاست , به گونه ای که در این فیلم ها علاوه بر تدریس دروس مختلف توسط استاد مربوطه , براي توضيح برخي از مطالب, از فيلم هاي داستاني نيز بهره ميگيرد تا مطالب ارائه شده , قابل فهم تر و جذاب تر باشند. علاوه بر اين در تمامی فيلم های این مجموعه , زيرنويس انگليسي نیز نمایش داده می شود تا در صورتي که متوجه کلمه ي خاصي نشديد با مشاهده زيرنويس به صورت کامل مطلب را درک کنيد.

عکس ها و فیلم هایی از محتوای  English Today

  • جهت تماشای فیلم های موجود در این بخش برنامه فلش پلیر باید بر روی سیستم شما نصب باشد.

hl

English For You

English ForYou Poster

English For You با طرحی خلاقانه در آموزش زبان انگلیسی , تجربه حضور در یک کلاس زبان حرفه ای را , در خانه برای شما فراهم می کند.

مجموعه  English For You  دارای ساختاری متفاوت از سایر مجموعه های آموزشی زبان می باشد , به نحوی که با تماشای فیلم های این مجموعه احساس حضور در کلاس زبان را خواهید داشت. این مجموعه شامل 80 جلسه ی آموزشی یک ساعته (در مجموع 80 ساعت فیلم آموزشی) در موضوعات مختلف می باشد که توسط یک استاد حرفه ای و با همراهی چند شاگرد تدریس می شود.

جلسات آموزشی این مجموعه در سه سطح مبتدی , متوسط و نیمه پیشرفته و بر اساس موضوعات گوناگون طبقه بندی شده اند , نحوه ی آموزش دروس به این صورت است که در ابتدا لغات و اصطلاحات مربوط به موضوع مورد تدریس , آموزش داده می شود و سپس به نکات اصلی درس پرداخته می شود. در میان درس های مختلف سوالات و تمرین هایی مطرح می شود که پاسخ به آنها تاثیر زیادی در یادگیری هر چه بهتر دروس دارند.

عکس ها و فیلم هایی از محتوای English For You

  • جهت تماشای فیلم های موجود در این بخش برنامه فلش پلیر باید بر روی سیستم شما نصب باشد.

hl

Attitude

Attitude Poster

Attitude نام یک دوره کامل آموزشی زبان انگلیسی آمریکایی در شش سطح می باشد.

این مجموعه شامل 7 ساعت فیلم آموزشی , بیش از 20 ساعت فایل های صوتی آموزشی , 6 جلد کتاب درسی , 6 جلد کتاب تمرین و چند آزمون مختلف می باشد. (کتاب ها به صورت PDF می باشند)

Attitude به صورت کلی دارای 48 درس مختلف آموزشی همراه با نکات و مطالب جذاب است. در پایان هر درس تمرینات مختلفی به منظور تمرین و مرور مطالب آموخته شده قرار دارد. همچنین جهت آگاهی زبان آموز از میزان پیشرفت خود در یادگیری زبان انگلیسی آزمون هایی در پایان هر فصل ارائه می شود.

Attitude 1
Attitude 2 

hl

Learning English Steps

Learning English Steps Poster

با مجموعه فیلم های آموزشی Learning English Steps , زبان انگلیسی را توسط یک استاد حرفه ای با روشی جداب بیاموزید.

مجموعه آموزش های ویدیویی Learning English Steps توسط دکتر  William Jex , مدیر دپارتمان زبان انگلیسی دانشگاه نیویورک تدریس می شوند. دکتر William Jex با روش اختصاصی خود , بیشترین تاکید را بر روی آموزش مطالب پایه و اصولی زبان انگلیسی دارد .

این مجموعه 11 ساعته  , شامل 83 جلسه آموزشی است که فراگیری آن ها سهم بسزایی در تقویت گرامر و دستور زبان ,  لغات و اصطلاحات و همچنین مکالمات روزمره زبان آموزان دارد . آموزش مطالب به صورت ساده و قابل درک , مرور درس ها و تمرین ها و همچنین طبقه بندی دقیق دروس از سطح مبتدی به سطوح بالاتر  , از ویژگی های بارز این مجموعه می باشد.

عکس ها و فیلم هایی از محتوای Learning English Steps

 hl

How DO YOU DO

How DO YOU DO Poster

How do you do نام یک سریال آموزشی است که داستان آن درباره يک روبات کنجکاو به اسم «چيپس» است. او که به تازگي توسط يک خانم دانشمند اختراع شده است , از زبان انگلیسی هيچ نمی‌دانـد و سعی می‌کنـد که بـا کمک خانم دانشمند و ديـگران زبان انگلیسی را فرا بگيـرد. شما هم می‌توانيد پا به پای ايـن روبات کنجکاو به فراگیری و تقويت مکالمه انگلیسی خود بپردازيد. این سزیال در قالب طنز تهیه شده و شامل 24 قسمت است.

Family Album

Family Album Poster

یک خانواده آمریکایی تصمیم گرفته اند تمام اتفاقاتی که در زندگی شخصی , شغلی و اجتماعی شان رخ میدهد را به صورت یک سریال نمایشی به تصویر بکشند , و به این ترتیب ضمن آشنا سازی زبان آموزان با جزئیات زندگی و فرهنگ مردم انگلیسی زبان آمریکا, شما را با لغات , اصطلاحات و جملات اساسی مکالمات در صحنه های مختلف زندگی در جوامع انگلیسی زبان آشنا سازند. این سریال شامل 26 قسمت 25 دقیقه ای می باشد.

hl

English Grammar

English Grammar Poster

گرامر هر زبان یکی از ارکان اصلی آن به شمار می رود , زیرا تا وقتی که فردی با گرامر زبان مورد نظر خود آشنا نباشد ,  هرگز نمی تواند به درستی و با تسلط کامل به زبان مورد نظر خود  , صحبت کند و یا جمله ای را بنویسد. English Grammar یک مجموعه آموزشی تصویری گرامر زبان انگلیسی است این مجموعه شامل 10 درس و در مجموع 14 ساعت فیلم آموزشی است . آموزش هایی که در این دروس به زبان آموزان ارائه می شوند  , عبارتند از ساختار جمله ، افعال ، ضمایر ، صفات ، قید ها و بسیاری دیگر از نکات دستوری و گرامز زبان انگلیسی , که قطعآ پس از کار با این مجموعه تفاوت عمده ای را در سطح دانش گرامر خود احساس خواهید کرد.

Master Spoken English

Master Spoken English Poster

اغلب فراگيران زبان علي رغم داشتن دانش اوليه زبان انگليسي ، در درک مکالمات فيلم ها دارای مشکل هستند , علت اصلي اين موضوع ، عدم آشنايي فراگيران با شيوه هايي است که در زبان انگليسي براي به هم چسباندن کلمات و اداي جملات استفاده مي شود . در اين مجموعه تصويري بي نظير ، نحوه ترکيب کلمات در تلفظ جملات , در قالب مکالمات تصويري به شما آموخته خواهد شد . شما بعد از اين آموزش ها ، به راحتي توانايي درک جملات انگليسي را که در فيلم ها ، خبرها و ... مي شنويد را خواهيد داشت و کلمات آنها براي شما قابل تفکيک خواهد بود .